Yazar: Bircem ÖZEKİCİ – Proje Uzmanı

Voytes, Savunma, Havacılık, Uydu, Uzay ve İleri Teknolojiler alanlarında sanayi gelişimini hızlandırmaya odaklanan kolaylaştırma faaliyetleri yoluyla Küresel Tedarik Zinciri Uygulamalarında aktif bir rol oynamaktadır.

Tarih: Sayı 83 – Temmuz 2018 Güncelleme: 15 Temmuz 2018

ÖncekiSonraki 2010 yılından bu yana Voytes Turkey, yabancı ortaklık şirketlerinden fonlara, ulusal markalara ve KOBİ’lere kadar geniş bir şirket yelpazesine finansal çözümler sunmaktadır. Müşterilerine strateji belirlemelerinde destek sağlamakta ve bunları uygulamaya geçirmektedir. Ayrıca, sektörel dernekler, meslek odaları, organize sanayi bölgeleri, üniversiteler ve Ekonomi Bakanlığı ile özellikle gerçekleştirdiği projeler aracılığıyla birçok farklı sektördeki işletmelerin teşviklerden, hibelerden ve diğer hükümet desteklerinden yararlanmasını sağlamıştır. Voytes, aynı zamanda muhasebe, vergi ve finansal düzenleyici danışmanlık ve hukuki uzmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Voytes, temel çalışma prensibi olarak müşterilerinin işletmelerinin her ayrıntısını tanımakta ve beklenenden daha fazlasını yapmak yerine çok boyutlu bir yaklaşımla çözümler üretmektedir. Bu çözümleri başarıyla uygulayarak kendini kanıtlamıştır. Teşvikler, hibeler ve hükümet desteği proje yönetimi alanlarında geniş bir projeyi geliştirmiş ve tamamlamıştır.