Voytes Genel Müdürü Yasemin Ok, Defence Turkey dergisiyle yaptığı röportajda ekibinin Savunma, Havacılık, Uydu, Uzay ve İleri Teknolojiler alanlarında sanayi gelişimini hızlandırmaya yönelik faaliyetleri kolaylaştırdığı birçok örneği anlatıyor ve Küresel Tedarik Zinciri Uygulamalarında aktif bir rol oynadıklarından bahsediyor.

Voytes, Türkiye ve yurtdışında faaliyet gösteren bir uzman danışmanlık şirketidir. Genel Müdür Yasemin Ok, Defence Turkey dergisine verdiği röportajda, Savunma, Havacılık, Uydu, Uzay ve İleri Teknolojiler alanlarında sanayi gelişimini hızlandırmaya yönelik faaliyetleri kolaylaştıran ekibinin birçok örneğini paylaşıyor. Ayrıca, Küresel Tedarik Zinciri Uygulamalarında aktif bir rol oynadıklarını vurguladı.

Defence Turkey: Sevgili Sayın Yasemin Ok, öncelikle bu röportaj için çok teşekkür ederiz. Lütfen Voytes’in faaliyet alanları ve faaliyetleri hakkında bizi bilgilendirir misiniz?

Voytes Turkey, 2010 yılından bu yana yabancı ortaklı şirketlerden fonlara, ulusal markalara ve KOBİ’lere kadar birçok kuruluşa geniş bir yelpazede finansal çözümler sunmaktadır. Müşterilerine strateji geliştirmelerinde yardımcı olmakta ve bu stratejileri uygulamalarına destek sağlamaktadır. Söz konusu çözümler arasında, Voytes, endüstriyel kuruluşlar, ticaret dernekleri, organize sanayi bölgeleri, üniversiteler ve Ekonomi Bakanlığı ile gerçekleştirdiği projeler aracılığıyla çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin teşviklerden, hibelerden ve diğer devlet desteklerinden yararlanmalarını sağlamıştır. Aynı zamanda, Voytes muhasebe, vergi ve finansal mevzuat danışmanlığı ile uzmanlık hizmetleri sunmaktadır.